Strażacki ślub z pompą!!!

W piątek, 19 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się ceremonia ślubu druhny i druha z naszej jednostki. Stan kawalerski opuścił dh Łukasz biorąc sobie za żonę dh Paulinę.
I w zasadzie byłaby to uroczystość jak każda inna, gdyby nie pewne tradycje strażackie.
W uroczystości uczestniczyli oczywiście Druhny i Druhowie z naszej jednostki oraz koledzy z OSP Kłodzisko, którzy przybyli na tę uroczystość samochodami strażackimi.
Po uroczystości strażacy przygotowali szpaler, złożyli życzenia, a na miejsce zabawy parę młodą do restauracji w Kłodzisku, jak również gości weselnych poprowadziły samochody pożarnicze na sygnałach, gdzie odbyła się uroczystość weselna.
Dzwony biją jak szalone, marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, u stóp macie cały świat.
Życzymy koleżance i koledze na nowej drodze życia dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i zadowolenia z podejmowanych decyzji.