Jubileusz 100-lecia powstania OSP Samołęż
W sobotę, 6 czerwca 2026 roku delegacja z naszej jednostki uczestniczyła w obchodach Jubileuszu 100-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Samołężu.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą polową w intencji wszystkich strażaków oraz ich rodzin przed budynkiem OSP.
Następnie odbył się uroczysty apel, nastąpiło wręczenie odznaczeń i wyróżnień oraz okolicznościowe przemówienia.
W wydarzeniu uczestniczyli strażacy, mieszkańcy, przedstawiciele władz samorządowych, zaproszeni goście oraz delegacje zaprzyjaźnionych jednostek.
