X Wroniecka Dycha

W niedzielę, 16 czerwca 2024 roku nasza jednostka uczestniczyła w zabezpieczeniu biegu Wroniecka Dycha.

Jubileuszowa X Wroniecka Dycha za nami. Na starcie stanęło 429 biegaczy oraz chodziarzy. Uczestnicy brali udział w biegu na 10km, na 5km oraz w marszu nordic walking.

Zwycięzcą X Wronieckiej Dychy został wroniecki maratończyk Kuba Szymankiewicz. Wśród kobiet Sandra Więckowska z Poznania. W biegu na 5km najlepszy był strażak ze Szczecina Radosław Buras, a z pań poznanianka Katarzyna Pasiecka. A wśród maszerujących tryumfował Jakub Witucki z Poznania. Najlepszą wśród kobiet okazała się reprezentantka klubu Polipack Team GWE Agnieszka Mielecka – informują MojeWronki.

Poniżej przedstawiamy wyniki jubileuszowej X Wronieckiej Dychy.

Wroniecka Dycha
Wroniecka Piątka
Wroniecki Marsz

Więcej informacji i zdjęcia: Wroniecka Dycha,  MojeWronki